Ürünlerimiz

Polar Kumaş

%100 polyester kullanılarak yuvarlak örme tekniği ile 280gr ve 220gr olarak üretilmekte olup, tüylenmeme (anti-pilling) özelliğine sahiptir. Bu kumaş, hafif yapısıyla tanınır ve aynı zamanda oldukça sıcak tutar.

a close up of a tie with a flower on it
a close up of a tie with a flower on it
Astarlık Polar Kumaş

100% polyesterden yuvarlak örme tekniği ile üretilen 140gr'lık bu astarlık kumaş istenilen özellikle kışlık kıyafetlerin iç astarı olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Desenli Polar Kumaş

100% polyesterden üretilen desenli polar kumaşlar özellikle ev tekstilinde kullanılmaktadır. Hafif yapısı ve sıcak tutma özelliği ile farklı ürünlerde tercih edilmektedir.

Ultrasoft

% 100 polyester ipliklerden hazırlanan ultrasoft kumaş örme tekniği ile üretilmektedir. Yumuşak bir özelliğe sahip olan bu kumaş türü ev tekstili içerisinde bir çok üründe kullanılmaktadır. Yatak örtüleri, havlular, battaniyeler vb. ürünler üretilmektedir.

pink and purple piled textiles
pink and purple piled textiles
Welsoft Tek Taraf

%100 polyester kumaştan yuvarlak örme tekniği ile üretilmekte olup, özel dokusuyla yumuşak, sıcak tutan ve antibakteriyel bir kumaştır.

Welsoft Çift Taraf

%100 polyester kumaştan yuvarlak örme tekniği ile üretilmekte olup, özel dokusuyla yumuşak, sıcak tutan ve antibakteriyel çift taraflı bir kumaştır.